IDEX 2024

Dünya Ağız ve Diş Sağlığı sektörü 08-11 Mayıs 2024 tarihlerinde İstanbul’da buluşuyor!

Ağız ve Diş Sağlığı sektöründe dünyanın en büyük dental firmalarını ağırlayan, Avrupa, Asya Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük dental buluşması IDEX -İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı, 8-11 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Ağız ve Diş Sağlığı sektöründe dünyanın en prestijli fuarlarından biri olan IDEX, sektörün ulusal ve uluslararası liderlerini İstanbul’da buluşturacak.

Yerli ve yabancı 500'ü aşkın firmanın yaklaşık 4.000'in üzerinde markanın ürünlerini sergileyeceği ülkemizin en gurur verici fuarlarından biri olan IDEX - İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı’mızın çoğunluğu Diş Hekimlerinden oluşmak üzere 4 günde 80.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

2024 yılında 60.000 m²‘lik alanda gerçekleşecek olan IDEX, bir önceki organizasyonunda 80‘i aşkın ülkeden gelen 28.460 yabancı ziyaretçi ile toplamda 87.570 ziyaretçiyi ağırlamıştı. 2023 yılında rekor ziyaretçi ile gerçekleşen IDEX’te, yeni bir rekor kırılarak 200 milyon Dolar’ın üzerinde de iş hacmi oluşmuştu.

2024 yılında yepyeni bir vizyonla kurgulanan fuar gerek katılımcılar gerek ziyaretçiler tarafından bugüne kadar ağız ve diş sağlığı sektörüne yönelik yapılmış en büyük organizasyon olacak. IDEX 2024 yurt dışından gelen ziyaretçiler ve alım heyetleri baz alındığında, ülkemize en fazla döviz girdisi sağlayan uluslararası fuar konumundadır.

 

Ağız ve Diş Sağlığı sektörüne dair aradığınız her şey IDEX 2024’te...

Dev buluşmayı kaçırmayın!

Sektörün derneği Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) ‘ın iştiraki olan DİŞSİAD Fuarcılık Şirketi organizasyonunda 8-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan IDEX-İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Ekipmanları Fuarı esnasında düzenlenecek 80'in üzerinde konferans ve kurslar ile Ağız ve Diş Sağlığı sektörüne ayrıca canlılık kazandıracaktır

Fakülteler, ADSM’ler, Klinikler, Laboratuvarlar, Diş Hekimleri, Diş Teknisyenleri, Diş Hekimliği Öğrencileri ve Dental Ticaret Firmalarının ziyaret edeceği IDEX 2024, T.C. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB desteğiyle düzenlenecektir.