DUBAI AEEDC Fuarı’na, IDEX Çıkarması!

cnrexpo
 
  DUBAI AEEDC Fuarı’na, IDEX Çıkarması!  
     
  16-19 Şubat 2015 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşen AEEDC Fuarı’na CNR ve DİŞSİAD tarafından standlı katılım yapıldı. Katılımcılarını ağırlıklı olarak Çin, Almanya, İtalya ve Kore firmalarının oluşturduğu Fuarda çok sayıda ikili görüşme yapılarak verimli işbirlikleri ve bağlantılar gerçekleştirildi.  
     
   
     
 
  • Association Dentaire Franceise, BWI – Agency for Int’l Economic and Scientific Cooperation ,KDIA – Korea Dental Industry Association , ABİMO (Brezilya) ve Sudanese Dental Association gibi uluslararası öneme sahip dernekler ile İDEX Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçi çalışmalarını geliştirmek için bağlantılarda bulunuldu. Ayrıca komşu ülkeden sektör temsilcisi Bulgaristan Diş Derneği ile 2016 Fuarı için işbirliği yapma kararı alındı.
  • Kore, Almanya, İtalya, Belçika ve Amerika’dan çok sayıda firma ile Fuar katılımları için görüşüldü.
 
 


 
 
   
     
  CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından DİŞSİAD (Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği) işbirliğinde 13. sü düzenlenecek İstanbul Ağız - Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı İDEX’in uluslararası boyutta bilinirliğini artırmak için sektörel dergiler, portallar ve bültenlerle tanıtım çalışmaları devam edecek.  
     
     
     
 

İlgili Haberler