DİŞSİAD Kitaplığı serisi 6. kitabı olan Ağız, Diş, Çene Hastalıklarında Tanı ve Tedavi (2.Cilt), Nisan 2017 de okuyucuyla buluştu.

Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD), diş hekimliği sektörünün daha ileriye taşınabilmesi adına yıllardan bu yana özveriyle sürdürdüğü çalışmalarına, mesleki bilginin çoğaltılmasına ve paylaşılmasına katkıda bulunmak amacıyla, Vestiyer Yayın Grubu işbirliği ile yepyeni bir dizi kitabın yayınına 2013 yılında başladı. 

“ DİŞSİAD Kitaplığı” adıyla yayınlanan kitaplar, mesleki bilimsel bilginin daha kalıcı olması ve yaygınlaşmasına yönelik atılan çok önemli bir adım. 

İlgili resimlerle bütünleştirilmiş vaka metinlerinin ve bilgilerinin sunulduğu, klinik bağlantılarının, teşhisinin ve tedavisinin anlatıldığı, tüm diş hekimliği öğrencilerine, diş hekimlerine ve akademisyenlere bir başvuru kaynağı olması amacı ile düzenlenen serinin altıncı kitabı; Prof. Dr. Hakkı Tanyeri’nin kaleme aldığı “Ağız, Diş, Çene Hastalıklarında Tanı ve Tedavi” adlı kitabının 2.cildi, Nisan 2017’de okuyucu ile buluştu.