DİŞSİAD Kitaplığı serisi 5. kitabı olan Ağız, Diş, Çene Hastalıklarında Tanı ve Tedavi, Ekim 2016 da okuyucuyla buluştu.

Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD), diş hekimliği sektörünün daha ileriye taşınabilmesi adına yıllardan bu yana özveriyle sürdürdüğü çalışmalarına, mesleki bilginin çoğaltılmasına ve paylaşılmasına katkıda bulunmak amacıyla, Vestiyer Yayın Grubu işbirliği ile yepyeni bir dizi kitabın yayınına 2013 yılında başladı. 

“ DİŞSİAD Kitaplığı” adıyla yayınlanan kitaplar, mesleki bilimsel bilginin daha kalıcı olması ve yaygınlaşmasına yönelik atılan çok önemli bir adım. 

İlgili resimlerle bütünleştirilmiş vaka metinlerinin ve bilgilerinin sunulduğu, klinik bağlantılarının, teşhisinin ve tedavisinin anlatıldığı, tüm diş hekimliği öğrencilerine, diş hekimlerine ve akademisyenlere bir başvuru kaynağı olması amacı ile düzenlenen serinin beşinci kitabı; Prof. Dr. Hakkı Tanyeri’nin kaleme aldığı “Ağız, Diş, Çene Hastalıklarında Tanı ve Tedavi”, Ekim 2016’da okuyucu ile buluştu. 


Hakkı Hoca’nın daha önce yazmış olduğu 7 kitabından alıntılar ile yeni klinik bilgi ve literatürler ile zenginleştirerek okuyucu ile buluşan kitap GREATİST 2016’da yoğun ilgi gördü.