DİŞSİAD FUAR KOMİTESİ MEDYA SPONSORLARI TOPLANTISI

14-17 Nisan 2016 “IDEX İSTANBUL” fuar organizasyon çalışmaları kapsamında medya sponsorları ile bir araya gelen CNR EXPO & DİŞSİAD fuar komitesi konuklarını Samatya Develi Restoran da ağırladı.DİŞSİAD fuar komitesinden Erol SOYDAN ve Erkan UÇAR ile dernek idari koordinatörü Ahmet ÖZALTINKOL  un hazır bulunduğu toplantıya, Dental Alışveriş dergisinden Sn.Neşe BAYSAL ve Sn.Dr.Bekir BAYSAL, Dental Klinik dergisinden Sn.Ubeyde ÖZKUL, Avrupa Sağlık dergisinden Sn.Tülin NARİN, Vestiyer Yayın Grubu dergilerinden Sn.Elif TAMAN, Quıntessence dergisi Türkiye temsilcisi 
Sn.Dr.Ertuğrul ÇETİNKAYA konuk oldular. Toplantıda CNR EXPO fuarcılığı Sn.Selen Seyhan ÖNTAŞ ve Sn.Kadir YILMAZ temsil ettiler.

Oldukça samimi atmosferde başlayan toplantının açılış konuşmasını Erkan UÇAR yaptı. UÇAR konuşmasında “DİŞSİAD bu organizasyonlarında çözüm ortakları ile birlikte çok önemli adımlar atarak hem ülke adına, hem sektör adına hem de sivil toplum kuruluşlarının kamu bilincine olan katkıları adına tartışmasız faydalar sağlamaktadır” dedi.

Daha sonra söz alan Erol SOYDAN “gerek DİŞSİAD yönetim kurulu ve gerekse de fuar komitesi ekip arkadaşlarımla bu tür etkinlikler ile birlikte diğer tüm proje çalışmalarımızda medyanın gücünün bilincindeyiz, bu yüzden hep birlikte bir takım olarak hedeflerimize yürüyeceğiz” dedi. Toplantıya katılan medya kuruluşları yetkilileri tek tek söz alarak gerçekleştirilecek organizasyonlarda tüm güçlerini ortaya koyacakları ortak görüşlerinde birleştiler.

Gecenin finaline yakın söz alan CNR EXPO pazarlama yönetmeni ÖNTAŞ konuşmasında “DİŞSİAD & CNR EXPO olarak IDEX marka değerini her yıl bir adım daha yukarıya taşıyor olmaktan son derece memnunum. Medyanın bu tür organizasyonlardaki öneminin her zaman bilincinde hareket ediyoruz. IDEX 2016 gerek ülke ve gerekse de uluslararası medyada çok daha geniş yankılarla hayata geçecek”  dedi.

Gecenin sonunda ise, IDEX 2016 organizasyonunda medya sponsorlukları adına prensipte anlaşma  sağlanarak vedalaşıldı.