DİŞSİAD Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği’nin faaliyetleri kapsamında Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) ile gerçekleştirilen sektör bilgilendirme toplantısı bugün Mercure Hotel Topkapı İstanbul ‘da sektörün yoğun katılımı ile gerçekl

DİŞSİAD Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği’nin faaliyetleri kapsamında Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) ile gerçekleştirilen sektör bilgilendirme toplantısı bugün Mercure Hotel Topkapı İstanbul ‘da sektörün yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

DİŞSİAD tarafından Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali ÇAKIR, Başkan Yardımcısı Sn. Yusuf ARPACIOĞLU, Genel Sekreter Sn. Erkan UÇAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sn. Erol SOYDAN ve Ayhan DOĞAN, Türk Diş Hekimleri Birliği Yönetim kurulu Üyesi Sn. Buket UĞUZ, İstanbul Diş Hekimleri Odası Başkan Vekili Sn. Tarik İşmen katılırken TİTCK tarafından ise Daire Başkanı Sn. Cengiz YİĞİT, Ürün Denetmenleri Çiğdem GÜNDÜZ, Demir Mesut ÖZTAŞ ve Ömer Faruk MUTLU katıldı. Toplantıda “ Tıbbi Cihaz nedir - Tıbbi Cihaz Uyarı Sistemi- TİTCK Görev, Yetki ve Sorumlulukları- Diş İmplantları Tarama Denetimi Sonucunda Tespit Edilen Uygunsuzluklar ve Çözüm Önerileri konuları işlendikten sonra toplantı soru ve cevaplar bölümü ile sona erdi.