ARAS KARGO İLE FERİYE’DE KAHVALTIAras Kargo seçkin müşterilerini Feriye Lokantasında ağırladı, Birçok sektörden oluşan davetlileri tek tek karşılayan Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı ve Ceo su Evrim ARAS kahvaltı sonrası “YENİ BİZ, YENİ DÜNYA” sloganı ile şirketin çalışmaları hakkında bir sunum konuşması yaptı.

DİŞSİAD-ARAS KARGO işbirliği ile üyelerimize avantajlar sağlayan lojistik çözüm ortaklığı üzerine Aras Kargo Ticari Başkanı Erkin Murat KÜÇÜK ile DİŞSİAD kurumsal ilişkiler komitesinden dernek idari koordinatörü Ahmet ÖZALTINKOL görüş alış verişinde bulundular. GREATİST 2015 fuar organizasyonu, 
IDEX 2016 fuar organizasyonu ile DİŞSİAD çalışmalarını anlatan Ahmet ÖZALTINKOL’u masada bulunan diğer konuklardan çeşitli sektör temsilcileri dikkatle dinlediler.
DİŞSİAD dernek sekreteri Meryem KESKİN ile Aras Kargo diğer birimler temsilcileri arasındaki sohbette ise şirketin güncellenen gelişmeleri konuşuldu.
Organizasyon bitiminde Evrim ARAS ile Erkin Murat KÜÇÜK konuklarını yine aynı güler yüz ve samimiyetleriyle uğurladılar.

İlgili Haberler