Ağız ve Diş Sağlığı Haftası

DİŞSİAD olarak, Ağız ve Diş Sağlığı Haftasını idrak ettiğimiz şu günlerde, yirmi yılı aşkın süredir sektörün hizmetinde olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Kıymetli Diş Hekimlerimizin ve teknisyenlerinin ülkemiz için verdiği hizmetlerin değerini “biliyor”, “önemsiyor” ve “destekliyoruz”.
 
Sanayici ve İş adamları olarak ağız ve diş sağlığına emek harcayan hekimlerimize ve teknisyenlerimize hizmet etmek üzere gerek regülasyonlar gerekse de eğitim, kongre, fuar ve benzeri faaliyetlerde bulunarak katma değer üretmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


 
Derneğimiz olarak üzerimize düşen sorumluluk ile başlattığımız “DİŞSİAD Kitaplığı” gibi projeler ile sektörümüze elimizden geldiğince katkı sağlıyor ve yeni projelerle de sağlamaya devam edeceğiz.
 
İş adamları olarak sektör bileşenlerimizin hizmetlerini daha iyi sunabilmeleri için kullandıkları her tür tıbbi malzemelerin yüksek teknolojiye sahip ve günümüz normlarına uygun olması için her mecrada çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.
 
Sektörümüze ve ülkemize katkı sağlayacağına inandığımız her türlü faaliyetlerde de üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile gerekli her taraf ile görüşmeler yapıyoruz.
Tüm sektör bileşenlerimizin ağız ve diş sağlığı haftasını (ve diş hekimliği gününü) yürekten kutluyoruz.
 
DİŞSİAD