Africa Healthcare Week Sektörel Ticaret Heyeti ( 5-8 Mart 2018)

İKMİB - İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliğince, ilaç, medikal ürünler ve dişçilik ürünleri sektörlerine yönelik Africa Healthcare Week 2018 etkinliği ile eşzamanlı Sektörel Ticaret Heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır.
 
Heyet katılımcısı firmalarımız ikili iş görüşmelerinin yanı sıra, aralarında Angola, Kenya, Mısır, Somali, Zambia, Kamerun, Mozambik ve Tunus Sağlık Bakanlığı yetkililerinin de katılacağı konferanslara katılım sağlayabilecek ve bu pazarlara ilişkin detaylı bilgi edinebileceklerdir. Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye https://www.africahealthcareweek.com/  linkinden ulaşılabilmektedir.
 
Birlik organizasyonunda heyete katılacak firmalarımız için katılım bedelimiz 2,124 İngiliz Poundu olup, bu bedele, İstanbul-Londra-İstanbul arası uçak biletiniz, program dahilinde otel konaklamanız, ikili iş görüşmelerine ve konferanslara katılımınız dahildir. Heyet sonrasında Bakanlık başvurusu yapılacak ve katılımcılarımız ödedikleri bedel üzerinden % 50 ye kadar geri ödeme ( devlet desteği alabileceklerdir)
 
Heyet programı ve başvuru formunun yer aldığı duyurumuzu http://www.ikmib.org.tr/tr/africa-healthcare-week-london-2018-ilac-medikal-ve-discilik-sektorel-ticaret-heyeti.html   linkinde bulabilirsiniz.