29 Kasım 2010

29 Kasım 2010

BÜLTEN    : 21/10

ÇOK ÖNEMLİ

Sayın Üyemiz,

Bilindiği gibi sektörümüzün sorunlarıyla ilgili geniş çaplı talep ve düzenlemeler Sağlık Bakanlığındaki ilgili mercilerle bugüne kadar muhatap bulamadığımız için yeteri kadar sağlıklı götürelememiştir.

Ancak Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğünden Sayın, İsmail Başyayla ile yapılan görüşmelerimiz neticesi ağız ve diş sağlığı sektörünün sorunları ve sektör olarak bizim bakanlığa taleplerimiz ve düzenlemeler ve mevzuatla ilgili ve birlikte bir yol haritası hazırlanabilmesi için 2 günlük bir çalıştay düzenlemeyi planladık.

Bu çalıştayı planlamak ve başlıkları oluşturmak için 1 Aralık 2010 Çarşamba günü Saat:10:00’da Sağlık Bakanlığında İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğünde Sayın, İsmail Başyayla ile bir toplantı yapılacaktır.

Bu toplantıya Yönetim Kurulu adına Başkan Sayın, Ferizan Peker katılacaktır. Toplantıya katılmak  isteyen üyelerimizin lütfen bu toplantıda bulunmalarını daha sonra sizlere bildirilecek olan çalıştayada sektörümüzün geleceği açısından tüm üyelerimizin katılmasını önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,
Yusuf Hikmet ARPACIOĞLU
Genel Sekreter