18 Nisan 2017

TARİH : 18.04.2017
BÜLTEN : 018-2017
KONU : SAĞLIK UR-GE PROJESİ VE İHRAÇ TAŞIMALARINDA NAVLUN TEŞVİKLERİ

Değerli Üyemiz,
14.04.2017 Cuma günü dernek olarak İstanbul Yenibosna’da İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği) ev sahipliğinde katıldığımız MEDİKAL SEKTÖR KOMİTE TOPLANTISI ardından toplantıda UR-GE teşvikleri ile alakalı projeye başvurmak isteyen üretici firmalar için bilgi paylaşılmıştır. Ayrıca kurum resmi web sitesindeki linkten (http://www.ikmib.org.tr/tr/faaliyetlerimiz-ur- ge-uluslararasi- rekabetciligi-gelistirme-projesi.html  ) ön inceleme yapılabilir.

Toplantıda da bilgisi paylaşılan UR-GE (Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme Projesi) projesi için başvuru linki aşağıdadır ve formlar ekte bilginize sunulmaktadır.  

Başvuru linki : http://tinyurl.com/ikmibmedikalurge

*** DİKKAT: Son başvuru tarihi 28 Nisan 2017 Cuma günüdür.

Projeyle ilgilenen üretici firmalarımızın Ek 2 Firma Bilgi Formu’ nu mail ortamında, Ek 1 ‘ in ise orjinalini ise kargo yolu ile 28 Nisan 2017 Cuma gününe kadar İKMİB’e göndermeleri ve bahse konu formda imza, kaşe, tarih, imzalayan kişinin adı ve görevi bilgilerinin bulunmasına dikkat etmeleri rica olunur.
Adres : (Faruk BENDERLİ dikkatine) Dış Ticaret Kompleksi A-Blok 3.Kat Kimya Şubesi Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi Yenibosna – Bahçelievler – İstanbul / Türkiye

NOT: Bir diğer teşvik te İHRAÇ TAŞIMALARINA VERİLEN navlun desteği ile alakalıdır. İlgilenen üyelerimiz 4 sayfadan oluşan ekli .pdf dosyasından formları doldurup kurumla irtibata geçebilirler.

İhtiyaç duyulması halinde gerek İKMİB, gerekse kurum olarak yürüttükleri faaliyetler hususunda üretici üyelerimizi bilgilendirebilecekleri ifade olunmuştur.

Daha detaylı bilgi edinmek ve yönlendirme için İKMİB Medikal Sektör Şefi Sayın Burcu ÖZ ile  0212 454 00 39 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Saygılarımızla
DİŞSİAD
Yönetim Kurulu