03.10.2019

TARİH     :03.10.2019
BÜLTEN  :B065-2019
KONU     :DİŞSİAD/PETROL OFİSİ Anlaşması Hakkında
 
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Petrol Ofisi ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda yakıt alımlarınız için Dernek Üyelerimize sunulan Taşıt Tanıma Iskonto tutarları ve detaylı işlem bilgilendirmeleri aşağıdaki gibidir.
 
Saygılarımızla,
 
DİŞSİAD Yönetim Kurulu
 
1- DBS (Doğrudan borçlanma sistemi) ile yakıt alımında indirim oranı % 6’dir.
DBS sisteminde 15’er günlük periyodlarla fatura kesilmekte, her 15 günden sonraki 5. gün ödeme yapılmaktadır. DBS işlemleri için tarafınıza iletilen unvan ile çalıştığımız banka kanallarından hemen başvuru yapabiliyor.
 
2- Kredi Kartı ile yakıt alımında indirim oranı % 5.5’dur.
Kredi kartı çalışma sisteminde, alacağınız yakıt için istediğiniz zaman, istediğiniz kadar ön yükleme yapılabilmektedir. Yapılan yakıt harcamaları Anlaşma hemen geçerli, isteyen üyeler yarından itibaren başlayabilir.
 
3-Nakit/Havale-Ziraat Kredi Kart alımlarınızda indirim oranı % 7’dir.
Nakit/Havale/Ziraat Kredi Kartı çalışma sisteminde, alacağınız yakıt için istediğiniz zaman, istediğiniz kadar ön yükleme yapılabilmektedir. Yapılan yakıt harcamaları Anlaşma hemen geçerli, isteyen üyelerimiz yarından itibaren başlayabilir.
 
4-Bonus Kredi Kartlarına iskontosuz olmakla birlikte ayda 3 taksit yapma imkanı sunar.
Bonus kart çalışma sisteminde, alacağınız yakıt için istediğiniz zaman, istediğiniz kadar ön yükleme yapılabilmektedir. Yapılan yakıt harcamaları Anlaşma hemen geçerli, isteyen üyelerimiz yarından itibaren başlayabilir.
 

  • Sözleşme maddesi;  Sözleşme süresi 3 yıl olup ,taşıt tanıma sökme/takma ücreti yoktur. 
  • Bununla beraber araçlarınızın hangi istasyondan, hangi gün, ne kadarlık alım yapıldığını gösteren detay fatura ile ek olarak sizlere e-fatura olarak ayda 2 kez iletilmektedir.
  • Petrol ofisi Taşıt Tanıman programı olan Hızlı Yakıt Sistemi telefonlarınıza yükleyerek, sisteme para yüklemesi yapabilir, anlık araçlarınızın sistemine yapılan yüklemeler yansıtılmaktadır.
  • Taşıt Tanıma ister araçlara monte istenirse verilecek yakıt yükleme kartı ile hiç montajsız aynı gün devreye sokulma kolaylığına sahiptir.
 
İstenilen Evraklar:
1-Vergi Levhası
2-Araç ruhsatların ön yüzü
3-İmza Sirküleri
4-Varsa ticari sicil gazetesinin görseli
5-Aktif kullandığınız mail adresiniz.
Not: Evrakların ekran görüntülerini E-mail adresine  yada Whatsapp üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır.
 
Yetkili Temsilci: SEZEN BAKIRCI
E-mail: sezen.bakirci@hizliyakitsistemi.com.tr
Mobil:+90 549 8707781
Sabit:+90 212 6533000