​SOSYAL MEDYA DA IDEX 2014 TANITIMLARI TAM GAZ...

Doğu Avrupa ve Avrasya bölgesinin en büyük diş hekimliği fuarı olma özelliğini taşıyan IDEX 2014 Uluslararası Diş Hekimliği Fuarı için hazırlıklar tüm hızıyla devam etmektedir. DİŞSİAD Bilişim Komitesi üyelerinden Sn. Erkan UÇAR’ dan alınan bilgilere göre yenilenen web sitesi üzerinden yapılan tanıtım faaliyetlerinde özellikle fuar tanıtım sayfalarının Türkçe ve İngilizce olmasının yanında Rusça ve Arapça’nın da kullanılması büyük ilgili ile karşılandığı öğrenilmiştir. 

İstanbul’a tarih turizmi açısından da yoğun ilgi gösteren Rus ve Arap komşularımız açısından IDEX 2014 ayrıca şehri ziyaretçi çekmesi bakımından da ayrı bir öneme sahip olduğunu belirtmiştir. Özellikle dijital medya üzerinden yapılan Rusça ve Arapça olan tanıtımlarda 60.000 in üzerinde rekor bir incelenme oranına ulaştığı öğrenilmiştir. Yenilenen DİŞSİAD web sitesi ile de gerek dernek gerekse de IDEX 2014 fuar bilgilerine daha kolay ulaşılabildiğini belirten Erkan UÇAR, bilişim komitesi mevkiidaşı Sn. Erol SOYDAN ile ayrıca mobil web sitesi üzerinden de her tür dernek ve fuar bilgisine hızlı ve kolayca ulaşılabildiğini belirtmektedir. 

Bölgesinde giderek artan öneme sahip olan IDEX 2014 fuarına dijital medya üzerinden de ilginin arttığını belirten yetkili, fuarın bölgesinde her geçen gün daha da önem kazandığını vurgulamıştır.