​DİŞSİAD GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

Dernek üyelerimiz her yıl olduğu gibi bu yılda iftar yemeğinde değerli misafirlerimizle birlikte Topkapı Sarayının olağanüstü güzelliğinde buluştular.

Saray bahçesinde bulunan Feriye-Karakol Restoran eşsiz ambiansı ile gece boyunca tüm konukları adeta büyüledi. İftar öncesi “DİŞSİAD’IN BUGÜNÜ” sloganı ile konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kemal SÖNMEZ tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti. İftar yemeğimize sektörümüzün oda ve dernek başkanları, sektörel medya mensupları, CNR fuarcılık üst düzey yönetim kadrosu ile GREATİST 2015 iş ortaklarımızdan vestiyer yayın grubu üst düzey yönetim kadrosu konuk oldular.

DİŞSİAD yönetim kadrosu yemek süresince üyelerimiz ve misafirlerimizle tek tek yakından ilgilendiler, organizasyon öncesi ve sonunda toplu resim çekimlerinin kareleri geceyi anılara taşıdı. Geleneksel iftar yemeğimize davetli olup mazeretleri ile ilgili gelemeyen konuklarımızın göndermiş olduğu telgraf metinlerinin okunmasıyla sona eren gece Topkapı Sarayının muhteşem güzelliğini bir kez daha zihinlerimizde tazeledi.